Öz Sökmen Güneşle Isıtma Sistemleri Firma Profili

Öz Sökmen Güneşle Isıtma Sistemleri adıyla 1995 yılında Adana 'da Güneş Enerjisi imalat ve satışına başlayan firmamız En İyi Fiyat Garantisi, Sorunsuz Güneş Enerjisi Montajı, Zamanında Teslimat ve %100 müşteri memnuniyeti sayesinde kurulduğu günden bu yana müşteri portföyünü arttırmıştır. Bu sebeple Adanada Güneş enerjisi yapan yerler içinde en çok tercih edilen Adana Güneş Enerjisi Firması olmuştur. Firma Sahibi Gökmen Sökmen yoğun talep karşısında büyüme ve Güneş Enerjisi denince Adana şehrimizde tek akla gelen firma olma yolunda yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız Öz Sökmen Isı klasik sistem güneş enerjisi üretiminin yanısıra yeni nesil Vakum Tüplü Solar Güneş enerjisi de üretmektedir.

Firmamız Adana müşterisinin ihtiyacını zamanında ve %100 müşteri memnuniyeti ile karşılamayı kendine hedef edinmiştir. Adana ve çevre illerde çok sayıda ev ve işyerlerinde kendi imaltımız olan Güneş Enerjisi Sistemleri kullanılmaktadır. Firmamız başarının sırrını "Kalite ve Müşteri Memnuniyeti" olarak tanımlamaktadır.

Misyonumuz, hızlı, güvenilir ve güncel teknoloji destekli hizmet vererek, hizmetin gereklerini; müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek, Çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak, rekabet gücümüzü sektörümüzde sürdürmektir.

Vizyonumuz, Güneşle Su Isıtma Sistemleri sektöründe, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak, Bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında; hizmet üreten, bölgemizin en güvenilir, güneş enerjisi firması olmaktır.

Tellidere Mahallesi, 72005 Sokak No:95
Hacı Makbul Camii Civarı Seyhan / ADANA
Adana SEO Web Tasarım İle Google 1. Sayfada Alın